Zajęcia

Bieruński Ośrodek Kultury oferuje bogatą gamę zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych:

Taniec towarzyski
prowadzi Szkoła Tańca WIR - Państwo Lozinszek
poniedziałki godz. 18.30 - 21.00, wtorki godz. 17.00 - 21.00, czwartki godz. 18.0 - 20.00 - KT Jutrzenka;
poniedziałki godz. 16.30 - 18.30, środy godz. 16.00 - 21.00 - DK Gama

Taniec towarzyski i ZUMBA dla dorosłych - zajęcia płatne, ZAPISY u instruktora tel.: 509 121 419
wtorki godz. 18.00 - DK Remiza - ZAJĘCIA BĘDĄ PROWADZONE PO ZEBRANIU GRUPY UCZESTNIKÓW

Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych - zajęcia płatne, ZAPISY u instruktora tel.: 730 135 233
środy godz. 15.30 - DK Triada - ZAJĘCIA PROWADZONE W DWÓCH GRUPACH

Robotyka
dzieci 7-12 lat, zajęcia płatne 120 zł/m-c/
środy godz. 16.00 - 17.30 - KT Jutrzenka
wtorki godz. 16.00 - 17.30 - DK Remiza

Zajęcia taneczno-baletowe dla dzieci
prowadzi Katarzyna Antoni, zajęcia płatne 50 zł/m-c/
czwartki godz. 16.30 i 17.30 - DK Gama - ZAJĘCIA PROWADZONE OD 14 PAŹDZIERNIKA

Zajęcia taneczno-baletowe dla dzieci
prowadzi Katarzyna Antoni, zajęcia płatne 50 zł/m-c/
poniedziałki godz. 16.00 - DK Triada - ZAJĘCIA BĘDĄ PROWADZONE PO ZEBRANIU GRUPY UCZESTNIKÓW

Zajęcia taneczne FITNESS - zajęcia płatne, ZAPISY u instruktora tel.: 508 203 519
prowadzi Mariola Początek
poniedziałki godz. 19.00 - 20.00, piątki godz. 19.00 - 20.00 - DK Gama

Gimnastyka artystyczna dla dzieci 5 - 10 lat - zajęcia płatne, ZAPISY u instruktora tel.: 880 152 284
czwartki godz. 16.00 - 17.00 - DK Triada

Taniec nowoczesny i MODERN JAZZ dla dzieci od 10 lat - zajęcia płatne, ZAPISY u instruktora tel.: 880 152 284
czwartki godz. 16.00 - 18.00 - DK Triada - ZAJĘCIA PROWADZONE W DWÓCH GRUPACH

Nauka gry na instrumentach muzycznych - zajęcia płatne, ZAPISY u instruktora tel.: 791 969 464
prowadzi Dawid Patalong, zajęcia płatne 40 zł/1h/
poniedziałki, wtorki, środy i piątki godz. 14.00 - 20.00 - DK Gama

Nauka gry na instrumentach muzycznych - zajęcia płatne, ZAPISY u instruktora tel.: 507 028 985
prowadzi Jolanta Grześlak, zajęcia płatne 40 zł/1h/
poniedziałki godz. 14.00 - 18.30 - DK Triada; czwartki godz. 15.30 - 19.30 - DK Gama

Kurs kroju i szycia dla dorosłych i młodzieży
prowadzi Aleksandra Augustyniak Studio Krawieckie KREACJA, zajęcia płatne 80 zł/m-c/
poniedziałki godz. 17.00 - 20.00 - DK Gama

Zajęcia plastyczno-techniczne
prowadzi Katarzyna Skiba, zajęcia płatne 30 zł/m-c/
wtorki godz. 16.00 - 17.00 - DK Gama

Ceramika artystyczna dla dorosłych
prowadzi Zdzisław Wójcik, zajęcia płatne 40 zł/m-c/ - w cenę wliczony materiał ceramiczny
poniedziałki godz. 18.00 - 20.00 - DK Gama

Ceramika artystyczna dla dzieci i młodzieży
prowadzi Zdzisław Wójcik, zajęcia płatne 40 zł/m-c/ - w cenę wliczony materiał ceramiczny
czwartki godz. 17.00 - 19.00 - DK Gama

Próby grup artystycznych:

Próba grupy teatralnej "Teatr dla Dorosłych"
czwartki godz. 18.30 - DK Gama

Próba zespołu "Metamenardi"
piątki godz. 17.00 - 20.00 - DK Gama

Próba zespołu "Bieruńskie Werble"
soboty godz. 9.30 - KT Jutrzenka - PROWADZIMY NABÓR

Próba Chóru "Polonia" 
piątki godz. 16.00 - 18.00 - KT Jutrzenka - PROWADZIMY NABÓR

Próba Chóru "Harmonia" 
piątki godz. 18:00 - DK Remiza - PROWADZIMY NABÓR

Próba Orkiestry Dętej "Piast"
poniedziałki godz. 15:00 - DK Remiza - PROWADZIMY NABÓR

do góry