Strona główna/UTW/WYJAZDY WYCIECZKI

WYJAZDY WYCIECZKI

ZAPRASZAMY do WARSZAWY

01 - 03 CZERWCA 2024 R.

RAMOWY PROGRAM
Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem Emilią Szutenbach

dzień  -   1 czerwca, sobota  

Wyjazd z Dąbrowy Górniczej o godz. 6.30. Przejazd do Warszawy. Piesze zwiedzanie: Plac  Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta, Barbakan. Ok. 13:00 - odpoczynek - kawa, pamiątki. Zwiedzanie Pałacu pod Blachą z przewodnikiem. Spacer ulicami Miodową, pomnik Nike, przejście pod Teatr Wielki, przejście ulicami Senatorską, Kozią  do Placu Piłsudskiego, Grób Nieznanego Żołnierza,  Krakowskie  Przedmieście, Ogród Saski. Przejazd  autokarem do Ogrodów Wilanowskich. Spacer po ogrodach - historia zamku i jego mieszkańców. Przejazd do hotelu - hotel Pallotyńskie Centrum Animacji Misyjnej Konstancin -Jeziorna. Ok 19:00  obiadokolacja, następnie zakwaterowanie w pokojach.

II dzień - 2 czerwca, niedziela

Śniadanie w hotelu . Przejazd na  Francuską - spacer śladami Agnieszki Osieckiej - ławeczka, dawna Cafe Sax - może też  kawa. Przejazd autokarem do Łazienek,  podejście pod Belweder i następnie pod pomnik Fryderyka Chopina na 12:00 na koncert na świeżym powietrzu. Koncert trwa 60 min. Po koncercie będziemy zwiedzać Pałac na Wodzie, Starą Oranżerię wraz z Teatrem Królewskim i pałacyk Myśliwiecki. Przejazd do hotelu na wczesną obiadokolację. Dalszy plan dnia do wyboru opcjonalnie - Spektakl w Teatrze 6 piętro „Piękna Lucynda” wg tekstów Mariana Hemara lub spacer po Parku Zdrojowym i po Konstancinie. To jeszcze zostanie podane.

III  dzień  -  3 czerwca, poniedziałek 

Śniadanie w hotelu godz. 8. Wymeldowanie z hotelu i przejazd na Cmentarz Powązki Wojskowe  - spacer po cmentarzu . Przejazd na Bulwary Wiślane - odpoczynek przy kawie,  spacer po ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej i panorama miasta. Dalsze zwiedzanie: Nowe Miasto, Pl. Krasińskich, Pomnik Powstania Warszawskiego. Obiad na Starym lub Nowym Mieście. Ok. 16.00 wyjazd w drogę powrotną do Dąbrowy Górniczej.

Cena:  630,-  zł + 50,- zł na wstępy, płatne w autokarze + dla chętnych spektakl w Teatrze 120 zł

I rata  -  230,- zł do 11.04.2024 r.  plus 120 zł za teatr                        II rata  -  400,- zł do 9.05.24 r.

W cenie: transport autokarem, noclegi, wyżywienie, wstępy do obiektów, usługi pilota i przewodników, ubezpieczenie, parkingi. Program może ulec korekcie ze względu na dostępność obiektów.

Zapisy w Biurze UTW 32 295 93 93 - ZAPRASZAMY !!!

 

                           

ZAPRASZAMY DO WARSZAWY

II  TERMIN - 29.06. - 01.07.2024R.

RAMOWY PROGRAM
Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem Emilią Szutenbach

I dzień - 29 czerwca, sobota

Wyjazd z Dąbrowy Górniczej godz. 6.30.Przejazd do Warszawy. Piesze zwiedzanie: Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta, Barbakan. Ok. 13:00 - odpoczynek - kawa, pamiątki. Spacer ulicami Miodową, pomnik Nike, przejście pod Teatr Wielki, przejście ulicami Senatorską, Kozią do Placu Piłsudskiego, Grób Nieznanego Żołnierza, Krakowskie Przedmieście,  Ogród Saski, Zwiedzanie ogrodów na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej.

Godz. 16.00 dla chętnych spektakl w Teatrze Kamienica pt. „Niespodzianka” w reż. E. Kamińskiego lub Czas wolny na Starym Mieście. Przejazd do hotelu - Pallotyńskie Centrum Animacji Misyjnej Konstancin -Jeziorna. Ok 19:00 obiadokolacja, następnie zakwaterowanie w pokojach.

II dzień - 30 czerwca. niedziela

Śniadanie w hotelu godz. 8. Przejazd na Cmentarz Powązki Wojskowe - spacer po cmentarzu . Przejazd na pl. Zamkowy, przerwa na kawę. Zwiedzanie Zamku Królewskiego z przewodnikiem. Spacer po Parku  Łazienkowskim - Pałac na Wodzie, Stara Oranżeria wraz z Teatrem Królewskim i pałacyk Myśliwiecki. Powrót do hotelu na obiadokolację.

III dzień - 1 lipca, poniedziałek

Śniadanie w hotelu o godz. 8.00. Wymeldowanie i wyjazd do Warszawy.  Zwiedzanie  Muzeum Powstania Warszawskiego. Następnie wjazd na 30 piętro Pałacu Kultury, Panorama miasta , spacer wokół Pałacu Kultury i dalej na Plac Grzybowski, ul. Próżna,  Synagoga Nożyków. Obiad w Centrum Miasta.  Ok. 16 wyjazd w drogę powrotną do Dąbrowy Górniczej. 

Cena: 630 zł + 85 zł (wstępy płatne w autokarze) + 120/130 zł spektakl w Teatrze Kamienica

I rata  -  230 zł do 11.04.2024r. +  120/130 zł za teatr /dla chętnych              II rata  -  400 zł do 30.05.2024 r.

 

W cenie: transport autokarem, noclegi, wyżywienie, wstępy do obiektów, usługi pilota i przewodników, ubezpieczenie, parkingi. Program może ulec korekcie ze względu na dostępność obiektów.

Zapisy w Biurze UTW 32 295 93 93 - ZAPRASZAMY !!!

do góry