WYJAZDY WYCIECZKI
Wyjazd na Dzień Seniora w Zespole „Śląsk” - 19 maja 2026 r.
PROGRAM:
10:00 Uroczyste otwarcie wydarzenia „Dzień Seniora”
10:10 - 13:30 Występy artystyczne, wykłady i prelekcje uczestników oraz zaproszonych gości
KONCERT GALOWY ZESPOŁU ŚLASK pt. "A to Polska Właśnie"
14:30 - 15:15 Obiad - dziedziniec Pałac ZPiT ,,Śląsk" (pieczeń, ziemniaki, sałatka z kapusty czerwonej, woda mineralna)
15:30 - 16:15 Zwiedzanie z przewodnikiem - 29 os. - recepcja ZPiT ,,Śląsk’’
16:30 Odjazd grupy
Dodatkowe atrakcje:
Ścieżka przyrodnicza w parku
Stoiska promujące zdrowie - medyczne, kosmetyczne, zielarskie
Stoiska sprzedażowe, ekologiczne i promocyjne
Kuchnia śląska - obiady, ciasto, kawa
Aktywna Strefa Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking